Galeria

MAKIJAŻ PERMANENTNY (brwi, powieki, usta) wykonany różnymi metodami – przykładowe zdjęcia zabiegów wykonanych w gabinecie Vessna. Część zdjęć przedstawia prace tuż po zabiegu, część to prace wygojone, niektóre zdjęcia były nadesłane przez zadowoloną Klientkę.

Naturalne oblicze makijażu permanentnego.

Metody do wyboru w przypadku:

  • brwi – metoda włoskowa (ulepszony microblading), ombre, hybryda (ombre + włosowa)
  • usta – 3 d (2 lub więcej kolorów), ombre (1 kolor), natural lips (całe wypełnienie w 1 kolorze)
  • kreski – górna w linii rzęs lub ozdrobna, dolna w linii rzęs

BRWI PERMANENTNE:

USTA PERMANENTNE:

 

KRESKI PERMANENTNE:

 

STYLIZACJA PAZNOKCI NA NATURALNEJ PŁYTCE, REGENERACJA PAZNOKCI: manicure klasyczny, manicure hybrydowy, manicure męski, ibx system (regeneracja i odżywienie paznokci).

Przykładowe prace:

Pedicure klasyczny lub hybrydowy (lub pedicure i manicure) przykładowe prace:

Zabiegi na twarz. W ofercie gabinetu znajdują się zabiegi, które odpowiednio, indywidualnie dobrane do potrzeb cery wykazują (w zależności od potrzeb) działanie oczyszczające, liftungujące, wygładzające, ujednolicające koloryt, rozjaśniające przebarwienia, wspomagające walkę z trądzikiem. Przed planowaną wizytą można skorzystać z darmowej konsultacji w celu omówienia zabiegów, doboru odpowiedniego z nich, efektów, wykluczenia przeciwwskazań, oraz zaleceń przed zabiegiem. W ofercię są m.in peeling kawitacyjny, sonoforeza, mezoterapia bezigłowa, mikrodermabrazja, kwasy.

 

Wizaż – naturalnie, lekko, idealnie dla osób, które nie malują się na codzień lub po prostu nie lubią zbyt intensywnych makijaży.

 

Stylizacja brwi (henna i regulacja z pomiarem i rysunkiem, henna, regulacja, henna i regulacja) i rzęs (1:1, oraz 2-3 d).