W gabinecie kosmetycznym Vessna Twoje dane są bezpieczne.

Aby jeszcze lepiej chronić dane osobowe zgodnie z nowym Rozporządzeniem przetwarzamy dane osobowe zgodnie z wymogami RODO. Twoje dane są bezpieczne, są chronione przed zniszczeniem, kradzieżą, dostępem nieuprawnionych osób.

Twoje dane są wykorzystywane wyłącznie w celu realizacji wizyty (zachowania bezpieczeństwa zabiegu, przypomnienia o wizycie, lub w celach informacyjnych), w takim zakresie na jaki wyrazisz zgodę. W każdym momencie możesz ją wycofać.

Masz prawo do: dostępu do swoich danych, poprawiania, przenoszenia lub usunięcia swoich danych.

Obok Ochrony danych osobowych bardzo ważnymi aspektami są: higiena i dezynfekcja, odpowiednie podejście do Klienta (wywiad przed zabiegiem, bezpieczny gabinet, ubezpieczenie oc, wiedza i doświadczenie pracowników, regularne szkolenia, bhp i ppoż, pierwsza pomoc… To właśnie te aspekty odróżniają Profesjonalny gabinet kosmetyczny od działalności niezgodnych z prawem. Pamiętaj, że w gabinecie Vessna spełniamy wszystkie te wymogi. Działamy zgodnie z wymogami SANEPIDU (narzędzia są sterylne lub jednorazowe, kładziemy duży nacisk na dokładną dezynfekcję zarówo powierzchni, rąk, jak i obszaru zabiegowego!). Spełniamy także normy dotyczące bhp, bezpieczeństwa przeciwpożarowego, pracownicy są doświadczeni, przeszkoleni nie tylko w zakresie kosmetycznym, ale także z ochrony danych osobowych, udzielania pierwszej pomocy. Gabinet jest ubezpieczony, kadra ma wysokie kwalfikacje, jednocześnie stale się szkoli, aby udoskonalać swoje umiejętności (nie można stać w miejscu, bo tylko głupiec myśli że wie już wszystko!). Wyróżnia Nas wysoka jakość, kultura osobista, indywidualne podejście do Klienta (przeprowadzamy wywiad przed wizytą), oraz profesjonalizm.

W gabinecie Vessna możesz czuć się bezpiecznie w każdym aspekcie!