Makijaż ślubny

 Makijaż ma wiele odsłon. Można go podzielić na wiele kategorii, nazwać na wiele sposobów. Ja zazwyczaj wyróżniam makijaż: dzienny, makeup-no-makeup, wieczorowy, okazjonalny, fantazyjny (np. na Halloween).

Do makijaży okazjonalnych należy oczywiście makijaż ślubny, oraz makijaż weselny (czyli dla gości wesela).

Jednym z najbardziej wymagających makijaży jest właśnie makijaż ślubny.

Moim zdaniem makijaż panny młodej musi być piękny, trwały, lekki ale jednocześnie na tyle mocny, aby był widoczny na fotografiach, pasujący do osobowości Panny Młodej oraz do kreacji i całej koncepcji wesela.

MOJE PODEJŚCIE DO MAKIJAŻU ŚLUBNEGO

Moją receptą na dobrze wykonany makijaż ślubny jest… rozmowa. Szczera rozmowa z Klientką na temat jej oczekiwań, potrzeb, pomysłu, codziennych upodobań itd.

Taką spokojną rozmowę oraz dobranie odpowiednich produktów (a co za tym idzie skrócenie czasu wykonywania makijażu w dniu ślubu) zapewnia makijaż próbny ślubny. To także świetny moment na to, aby poznać wizażystkę, jej styl pracy, w razie konieczności pozostawia to czas na zmianę wizażystki na taką, która dobrze wysłucha potrzeb, i spełni oczekiwania.

Podczas makijażu próbnego Klientka ma możliwość obserwowania kolejnych etapów makijażu, zaangażowania w proces wyboru kolorów, może zdecydować która opcja makijażu jej najbardziej pasuje np. czy z rzęsami sztucznymi czy bez, czy na oczach mocno odrysowana kreska eyeliner, czy może delikatniejsza wykonana cieniami… Dzięki temu Klientka wspólnie z Wizażystką może stworzyć makijaż „uszyty” na miarę oczekiwań Klientki.

Oczywiście makijaż próbny jest tylko obrazem tego, co będzie wykonane w dniu ślubu. To po prostu coś jak szkic… szkic w którym Klientka bierze czynny udział 🙂

makijaż w dniu ślubu

makijaż ślubny

Makijaże jakie wykonuje są lekkie, ale jednocześnie wytrzymałe.

zdjęcie przed

zdjęcie przed

zdjęcie po - makijaż ślubny :)

zdjęcie po – makijaż ślubny 🙂