Co to jest makijaż permanentny i dla kogo jest dedykowany?

Makijaż permanentny jest to pigmentacja skóry, która może być stosowana w przypadku każdego typu cery, zarówno u kobiet jak i u mężczyzn.

Istnieje wiele sposobów pigmentacji. Przed każdym zabiegiem warto udać się na darmową konsultację, która pozwoli na omówienie najważniejszych kwestii dotyczących makijażu – pozwoli poznać oczekiwania, wskazania, przeciwwskazania… Dodatkowo taka darmowa wizyta pozwoli na lepsze poznanie danej Linergistki, a co za tym idzie – ostateczne podjęcie decyzji o zabiegu.

Moim zdaniem bardzo ważne jest wysłuchanie oczekiwań Klienta oraz profesjonalne doradzctwo – przedstawienie korzyści płynących z obranej techniki. To wszystko zapewniam moim Klientkom.

Makijaż permanentny jest świetnym rozwiązaniem dla osób, które:

– cenią sobie wygodę,

– chcą zaoszczędzić czas,

– chcą być gotowe od razu po przebudzeniu,

– chcą podkreślić swoją urodę, wyglądać „wyraźniej”.

– są uczulone na kosmetyki kolorowe

Trwałość makijażu w skórze – makijaż utrzymuje się przez ok 1-3 lat (w zależności od wybranej metody, oraz specyfiki skóry), co jest niewątpliwie jego dużą zaletą, ponieważ wskazuje, że praca została wykonana w naskórku, a nie w skórze właściwej. Dzięki temu makijaż nadąża za kobietą, jej oczekiwaniami, zmianami w wyglądzie, oraz za zmieniającą się modą. Dokładne określenie trwałości efektu nie jest możliwe z uwagi na mnogość czynników które mogą mieć na to wpływ.

Więcej o trwałości makijażu permanentnego: TUTAJ

 

Makijaż permanentny brwi

Makijaż permanentny ust

Untitled design(1)

Makijaż permanentny powiek