Czy ibx system regeneruje paznokcie?

Ibx system to zabieg, który ma regenerować paznokcie, działać jak odżywka, która wnika do wnętrza paznokci, wzmacnia je do głębi.

Czy zabieg działa?!?!

TAK, zdjęcie mówi samo za siebie

Najczęściej zadawane pytania:

  1. Ilu zabiegów potrzeba? Wszystko zależy od stanu paznokci. Zazwyczaj wykonuję kurację od 2 do 5 zabiegów, jednak każdy przypadek jest indywidualny
  2. W jakich odstępach wykonuje się zabieg? W zależności od stanu paznokci zaleca się zabieg nie częściej niż 1x w tygodniu i nie rzadziej niż 1x w  miesiącu. Najczęściej stosuję plan – z początku zabieg co tydzień, następnie wraz z poprawą stanu paznokci coraz rzadziej, aż w końcu zabiegi nie będą konieczne. Chociaż z doświadczenia wiem, że Klientki, które spróbowały zabiegu ibx system wracają na zabieg mimo braku problemów z paznokciami (zabiegi prewencyjne)
  3. Czy efekty są na stałe? Jak najbardziej. Paznokcie stają się mocniejsze, widocznie zdrowsze, oczywiście pod warunkiem, że nie są poddawane kolejnym uszkodzeniom zewnętrznym (mechanicznym)
  4. Czy ibx trzeba ściągać? Czy można paznokcie malować? Ibx nie trzeba ściągać, ani zmywać, jest to zabieg, który wnika wgłąb paznokcia. Paznokcie można malować tradycyjnym lakierem.
  5. Czy po ibx system można wykonać hybrydę? Producent zapewnia, że można. Z doświadczenia wiem, że w przypadku pewnego rodzaju paznokci stylizacja może być mniej trwała i zaleca się ok 2 tygodnie przerwy między ibx, a stylizacją paznokci.

 

Potrzebujesz regeneracji paznokci?

Twoje paznokcie są słabe, zniszczone, lub rozdwojone?

Chcesz cieszyć się naturalnie pięknymi paznokciami?

Umów się już dziś: http://www.vessna.versum.com