Droga do idealnych brwi

Moda na cienkie brwi przeminęła, aktualnie kanonem piękna są naturalne, bujne brwi. Zrozumiano, że zadbane brwi, to oprawa dla oczu, ozdoba oraz bardzo ważny element twarzy. Niestety dawny trend na cienkie brwi zbiera swoje żniwo, ponieważ u niektórych osób brwi nie odrastają, lub ich zapuszczanie w warunkach domowych jest niemożliwe. Z pomocą może przyjść wizyta u Profesjonalisty.

Wyprowadzanie zbyt cienkich brwi to zazwyczaj proces. Najważniejsze jest to, aby Klientka zrozumiała do jakiego kształtu dążymy – świetnym rozwiązaniem jest tutaj Henna i regulacja z pomiarem i rysunkiem. W przypadku zbyt rzadkich brwi na tym etapie zabieg nie da fenomenalnych efektów, ale uświadomi Klientce jaki jest nasz pożądany efekt, do którego wspólnymi siłami będziemy dążyć. Kolejnym krokiem jest podanie odpowiednich zaleceń do domu. Są to zarówno zalecenia pielęgnacyjne, jak i prośba o nieregulowanie brwi. Zalecana przerwa w domowej regulacji to ok 2-3 miesiące, po czym konieczna jest wizyta w celu weryfikacji efektów.  Po takim czasie można ocenić czy brwi idą w dobrym kierunku, czy niestety były wyregulowane zbyt wiele razy, lub wypadły np. w wyniku choroby i szanse na ich odrośnięcie są znikome. W takim przypadku Klientka kwalfikuje się na makijaż permanentny rekonstruujący łuk brwiowy. JEDNAK w większości przypadków proces kończy się sukcesem, a do jego osiągnięcia, czyli do pełnych, pięknych brwi potrzeba ok 3-4 miesięcy.

Są jednak przypadki u których do wspaniałych efektów można dojść w bardzo szybkim czasie…

Brwi przed (w trakcie henny i regulacji z pomiarem i rysunkiem):

Pomiar i rysunek to podstawa w zabiegu geometrii brwi

Geometria brwi

Brwi tuż po pierwszym zabiegu henny i regulacji z pomiarem:

Klientka otrzymała zalecenia do domu, nie jest to jeszcze efekt końcowy zabiegu

Proces zapuszczania brwi rozpoczęty

Brwi po 2 miesiącach od zabiegu:

Klientka z pełnymi, prawidłowymi brwiami, na drodze do brwi idealnych

Brwi zrekonstruowane dzięki geometrii brwi, tuż po hennie i regukacji

Efekt FENOMENALNY jak na tak krótki czas od zabiegu.

UWAGA:

Pamiętaj, że regulacja, z pozoru banalny zabieg, to zabieg z przerwaniem ciągłości skóry, czyli taki, który, gdy będzie wykonany niewysterylizowanymi narzędziami stwarza realne zagrożenie zarażenia się szeregiem (również bardzo poważnych!) chorób. W gabinecie Vessna jesteś bezpieczna!!! Narzędzia są sterylne, powierzchnie dezynfekowane, działamy zgodnie z przepisami Sanepidu.