Jesteś najważniejsza!!!

Codziennie dbasz o innych – o dzieci i męża, o rodziców… Praca, dom, praca, dom. Nie masz czasu dla siebie, wydaje Ci się nawet, że go nie potrzebujesz. Czy aby na pewno? Ty wiesz najlepiej czego Ci trzeba.

Przeglądasz tę stronę, być może jesteś wieloletnim obserwatorem mediów społecznościowych gabinetu Vessna, ale odkładasz wizytę w gabinecie na później.

Pewnie myślisz – „nie mam czasu”. Jasne, lekcje baletu córki oraz piłki nożnej syna są ważne, ale Twoja chwila dla siebie jest równie ważna. Ty jesteś motorem, który napędza całą rodzinę. To Ty, Twoja energia działa na Twoje dzieci jak lustro – gdy masz dobry humor, to wszyscy bliscy są w lepszych humorach. Podaruj sobie chwilę dla siebie, a swoim bliskim zadowoloną siebie!

Może myślisz „nie mam na to pieniędzy, są inne potrzeby”. Owszem, my – dorośli potrafimy odsunąć swoje potrzeby na dalszy plan. Niestety, gdy odkładanie lub rezygnowanie ze swoich potrzeb ciągnie się przez długi czas może prowadzić do frustracji, wybuchów, które odbijają się echem na relacje w rodzinie, efektywność w pracy…  Zaskakujące jest to, że gdy dbamy o swoje potrzeby, czujemy się piękni, zaopiekowani, wypielęgnowani, rośnie nasza pewność siebie, a to bardzo często w sferze zawodowej przekłada się na wyższe zarobki, daje energię potrzebną do istotnych zmian w życiu.

Bądź najważniejsza dla siebie !!!!

Umów wizyty już dziś !!!

http://www.vessna.versum.com