Naturalne oblicze makijażu permanentnego

Od czasu mojego pierwszego szkolenia z makijażu permentnego w 2012 roku bardzo wiele się zmieniło… Są to zdecydowanie zmiany na lepsze! Aktualnie dąży się do naturalności, lekkości, podkreślenia (a nie przykrywania na długo) piękna. Taki też makijaż chcę tworzyć – lekki, piękny i dający Klientce wolny wybór – czy chce poprawić, zmienić czy zrezygnować z dalszej pigmentacji. Pod takim efektem chcę się podpisywać. Naturalny permanentny

Zapraszam do zapisów

Zdjęcia tuż po zabiegu. Okolica zabiegowa goi się kilkanaście dni, następnie pigment się stabilizuje, a efekt końcowy jest naturalniejszy, lżejszy, pigment rozjaśnia się o nawet 50%, ponieważ zostaje pokryty naskórkiem.

20170110_132817

usta <3

usta <3

 

Jeżeli mieszkasz w Szczecinie lub okolicach i interesuje Cię makijaż permanenty – zapraszam na darmowe konsultacje lub kontakt poprzez email.

Pełny makijaż permanentny - brwi metodą cienia 3d, kreska, usta. Zdjęcie tuż po zabiegu, po ok 3-4 tyg kolor nabierze pięknego naturalnego wyglądu (rozjaśni się nawet o 50 %)

Pełny makijaż permanentny – brwi metodą cienia 3d, kreska, usta. Zdjęcie tuż po zabiegu, po ok 3-4 tyg kolor nabierze pięknego naturalnego wyglądu (rozjaśni się nawet o 50 %)

zdjęcie "po": kreska ozdobna górna oraz dolna zagęszczająca linię rzęs

zdjęcie po zabiegu: kreska ozdobna górna oraz dolna zagęszczająca linię rzęs

 

Więcej zdjęć w zakładce: „Galeria”, na górze strony.