Mezoterapia bezigłowa

Mezoterapia bezigłowa to rewolucyjny, niezwykle efektowny zabieg, którego rezultaty są szybkie, trwałe i widać je gołym okiem. Zabieg ten cieszy się ogromną popularnością w okresie wiosna – lato.

Zabieg ma wiele zastosowań – zabieg z powodzeniem jest stosowany zarówno na twarz, szyję, dekolt, jak i resztę ciała. Ma bardzo szerokie spektrum działania, ponieważ urządzenie posiada idealnie skomponowane programy ukierunkowane na lifting, uszczelnianie i zmniejszanie naczynek krwionośnych, trądzik, rewitalizację.

Jakich rezultatów można się spodziewać? EFEKTY

Po 5 – 10 zabiegach można zauważyć (gołym okiem!):

  • redukcję zmarszczek i bruzd
  • ujędrnienie, nawilżenie, regenerację skóy
  • poprawę kolorytu i struktury skóry
  • widoczne efekry liftinfujące

Dlaczego spośród mezoterapii igłowej, mikroigłowej i bezigłowej Klientki wybierają mezoterapię bezigłową? Ponieważ mezoterapia bezigłowa jest bezbolesna, nie wyklucza z normalnego funkcjonowania (makijaż, słońce itd), a przy tym daje takie same rezultaty!!!

Na czym polega zabieg?

Dzięki impulsom napięcia elektrycznego, które zwiększają przepuszczalność skóry wprowadza się odpowiednie preparaty, które oddziałują na komórki i tkanki.

Przeciwwskazania:

ciąża i okres karmienia piersią

choroby żył

rozrusznik (stymulator) serca

alergie na którykolwiek z preparatów używanych do zabiegu

stan zapalny skóry

gorączka

nadwrażliwość skóry

Po zabiegu mogą pojawić się takie objawy jak: ból, siniaczki, obrzęk, które mijają maksymalnie po kilku dniach od zabiegu

 

Zapisy trwają: