Nowy wymiar zabiegów kosmetycznych…

Firma Janssen Cosmetics pracuje nad systemem pielęgnacji opartej na wielu wysoce efektywnych i skutecznych substancjach czynnych od 1990 roku. Składniki oraz preparaty są starannie sprawdzane, aby zapewnić skuteczność oraz bezpieczeństwo. Wspaniała historia firmy, wieloletnie doświadczenie w branży, wnikliwe badania preparatów, korzystanie z najnowszych osiągnięć współczesnej kosmetologii, najwyższa jakość i bezpieczeństwo to niesamowicie wiele, ale jak się okazuje nie wszystko… Jestem niezwykle wymagającą osobą, nie łatwo sprostać moim oczekiwaniom. Tymczasem firma Janssen bezkonkurencyjnie podbiła moje serce – nie tylko dzięki skuteczności swoich preparatów, ale także dzięki profesjonalności w kontaktach biznesowych oraz dzięki nowoczesnemu podejściu do marketingu i sprzedaży.

DSC08641

O skuteczności produktów firmy Janssen Cosmetics opowiadałam wielu Klientkom, po wykonanych zabiegach byłam pod ogromnym wrażeniem.

Teraz przyszedł czas na to, aby szersze grono Klientek przekonało się o niezwykłej jakości zabiegów kosmetycznych wykonanych na produktach firmy Jannsen.

Od dziś zabiegi kosmetyczne wykonywane w moim gabinecie przechodzą w inny wymiar…

Zapraszam do zapisów!

Ponadto w gabinecie można dokonać zamówienia kosmetyków detalicznych do domowej pielęgnacji, które są fantastycznym sposobem na przedłużenie efektów uzyskanych w gabinecie.

DSC08637