Pigmentacja, dopigmentowanie, odświeżenie makijażu permanentnego – czym się różnią?

Pigmentacja – jest to pierwszy z dwóch zabiegów składających się na całą procedurę zabiegową (w cenie zabiegu). Np. płacąc 800 zł za makijaż permanenentny jest to ostateczny koszt zabiegu, w tej cenie jest pigmentacja i dopigmentowanie. Pigmentacja dotyczy okolicy bez poprzedniego makijażu permanenentnego.

Dopigmentowanie – drugi z dwóch zabiegów składających się na cenę zabiegu. Jest to wizyta, która polega na obejrzeniu efektów pierwszego zabiegu, oraz dopigmentowaniu czyli wcmocnieniu efektu, aby Klientka mogła cieszyć się pięknym makijażem permanentnym na dłużej.

Korekta – jest pigmentacją naprawczą po makijażu permanentnym wykonanym w innym gabinecie. Na cenę korekty składają się dwa zabiegi. Przed korektą polecam umówić się na darmową konsultację w celu omówienia zabiegu, procesu naprawczego, czasu potrzebnego do osiągnięcia optymalnych efektów, oraz dokładnych kosztów (niekiedy korekta wymaga wcześniejszego rozjaśnienia dawnego makijażu lub istnieje potrzeba wykonania trzech zabiegów).

Odświeżenie – jak sama nazwa wskazuje jest to odświeżenie dobrze wykonanego makijażu permanentnego, który z biegiem czasu stracił na swojej intensywności. Odświeżenie brwi wykonanych w moim gabinecie jest objęte rabatem lojalnościowym. W innym wpisie opisuję kiedy najlepiej zdecydować się na pigmentację odświeżającą. Zapraszam do lektury i obserwacji strony na fb, gdzie pojawiają się nowe artykuły ze strony 🙂