POSZUKIWANA STYLISTKA RZĘS I/LUB PAZNOKCI

Gabinet kosmetyczny Vessna poszukuje:

  • zdolnej, ambitnej, uczciwej i punktualnej stylistki rzęs o miłej aparycji
  • utalentowanej, uczciwej i punktualnej stylistki paznokci o miłej aparycji

Wymagania: wysoka kultura osobista, odpowiednia estetyka pracy.

Możliwości jakie daje praca w gabinecie Vessna: doszkolenie, rozwój zawodowy, praca w miłej atmosferze

Warunki współpracy do uzgodnienia. CV oraz portfolio prac proszę przesłać na adres kontakt@vessna.pl, do CV proszę o dołączenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Vessna gabinet kosmetyczny Paulina Ostrowska danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV (moje zgłoszenie rekrutacyjne, portfolio, zdjęcie), dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę.

CV bez klauzuli nie będą brane pod uwagę.

Zastrzegam sobie prawo do odpowiadania tylko na wybrane wiadomości. Uprzejmie proszę o kontakt jedynie drogą mailową!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

RODO:

  • Administratorem Twoich danych osobowych jest Vessna gabinet kosmetyczny Paulina Ostrowska z siedzibą w Szczecinie przy ul. Bł. Królowej Jadwigi 46/1 70-300 Szczecin, telefon kontaktowy 501267013, kontakt@vessna.pl

  • Twoje dane osobowe podawane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane, wyłącznie do podjęcia określonych działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie wysłane drogą elektroniczną poprzez zapis na stronie Administratora.

  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przesłania odpowiedzi na Twoją wiadomość.

  • Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.

  • Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej itp. jeśli okaże się to konieczne.

  • Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.

  • Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.

  • Twoje dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.