Paulina Ostrowska

Nazywam się Paulina Ostrowska, od wielu lat jestem związana z branżą “beauty”. Wszystko zaczęło się od pasji, która przerodziła się w pracę zawodową.


Aktualnie wykonuję m.in takie zabiegi jak: makijaż permanentny, geometria brwi, szkolenia kosmetyczne z zakresu stylizacji brwi, makijażu permanentnego.

Kosmetyka to całe moje życie, uwielbiam upiększać innych! Korzystam ze sprawdzonych, starannie dobranych produktów, liczy się dla mnie ich jakość, a nie cena. Bardzo ważna jest dla mnie wiedza – uważam,  że kosmetyczka oprócz specjalizacji w danych dziedzinach powinna mieć również wiedzę ogólną na temat całej branży beauty, aby pomagać swoim Klientkom chociażby przez odesłanie do odpowiedniego specjalisty, dlatego czytam prasę branżową. Dodatkowo uczestniczę w Konferencjach, Sympozjach i Kongresach, aby być na bierząco ze wszystkimi nowościami, wprowadzam do mojego gabinetu innowacyjne zabiegi, aby być specjalistą w swojej dziedzinie. Stawiam sobie wysoko poprzeczkę, biorę sprawy w swoje ręce i osiągam coraz to nowe cele…

Bardzo Indywidualnie podchodzę do każdego Klienta – bardzo istostne są dla mnie oczekiwania Klienta, dobre samopoczucie zarówno w trakcie, jak i po zabiegu. W swoim gabinecie zapewniam miłą atmosferę, profesjonalne porady, oraz program lojalnościowy dla Stałych Klientów.

Najważniejsza jest dla mnie higiena, bezpieczeństwo i komfort Klientów, dlatego przykładam ogromną wagę do czystości, sterylności narzędzi (korzystam z autoklawu lub używam jednorazowych narzędzi!), oraz do przestrzegania odpowiednich procedur.

Uwielbiam uszczęśliwiać innych, uwielbiam widzieć błysk w oku Klientki po skończonym zabiegu, każda zadowolona Klientka, każde miłe słowo w stosunku do mojej pracy i każde polecenie daje mi dużo radości i satysfakcji.

Usługi jakie wybieram do oferty gabinetu, oraz produkty na których pracuję są dobierane z najwyższą starannością. Dokładnie analizuję każdy aspekt zabiegowy, tak, aby zabiegi były bezpieczne, oraz jak najlepiej dobrane do oczekiwań Klientek/Klientów. Dokładnie tłumaczę każdy aspekt zabiegu, odpowiadam na pytania, służę pomocą również po zabiegu. Ale dobrze wykonana praca to nie tylko kwestia profesjonalnego podejścia. Dobrze wykonane usługi to przede wszystkim wiedza, umiejętności, doświadczenie i trening. Mimo ukończenia szkoły, mimo uprawnień, oraz kursów i szkoleń, mimo kilku nagród oraz publikacji nie osiadam na laurach, nie stoję w miejscu. Cały czas się rozwijam, ponieważ uważam, że kto się nie rozwija, ten się cofa, a głupcem jest ten, kto myśli, że wie już wszystko. Cały czas obieram nowe cele, a dążenie do ich realizacji daje mi wiele satysfakcji. Pracuję nad swoim warsztatem umiejętności dla moich Klientów, uczę się od najlepszych. Bez względu na to jak wiele jeszcze osiągnę – moją największą nagrodą jest zaufanie jakim mnie dażą Klienci, opinie te pisane oraz słowne, oraz kolejne wizyty umawiane w grafiku.