Paulina Ostrowska

Nazywam się Paulina Ostrowska, od wielu lat jestem związana z branżą “beauty”. Wszystko zaczęło się od pasji, która przerodziła się w pracę zawodową.


Aktualnie wykonuję m.in takie zabiegi jak: makijaż permanentny, zabiegi kosmetyczne na twarz, manicure i pedicure klasyczny oraz hybrydowy, ibx system, lifting rzęs…

Kosmetyka to całe moje życie, uwielbiam upiększać innych! Korzystam ze sprawdzonych, starannie dobranych produktów, liczy się dla mnie ich jakość, a nie cena. Bardzo ważna jest dla mnie wiedza – uważam,  że kosmetyczka oprócz specjalizacji w danych dziedzinach powinna mieć również wiedzę ogólną na temat całej branży beauty, aby pomagać swoim Klientkom chociażby przez odesłanie do odpowiedniego specjalisty, dlatego czytam prasę branżową. Dodatkowo uczestniczę w Konferencjach, Sympozjach i Kongresach, aby być na bierząco ze wszystkimi nowościami, wprowadzam do mojego gabinetu innowacyjne zabiegi, aby być specjalistą w swojej dziedzinie. Stawiam sobie wysoko poprzeczkę, biorę sprawy w swoje ręce i osiągam coraz to nowe cele…

Bardzo Indywidualnie podchodzę do każdego Klienta – bardzo istostne są dla mnie oczekiwania Klienta, dobre samopoczucie zarówno w trakcie, jak i po zabiegu. W swoim gabinecie zapewniam miłą atmosferę, profesjonalne porady, oraz program lojalnościowy dla Stałych Klientów.

Najważniejsza jest dla mnie higiena, bezpieczeństwo i komfort Klientów, dlatego przykładam ogromną wagę do czystości, sterylności narzędzi (korzystam z autoklawu lub używam jednorazowych narzędzi!), oraz do przestrzegania odpowiednich procedur.

Uwielbiam uszczęśliwiać innych, uwielbiam widzieć błysk w oku Klientki po skończonym zabiegu, każda zadowolona Klientka, każde miłe słowo w stosunku do mojej pracy i każde polecenie daje mi dużo radości i satysfakcji.